et-loader

İADE ŞARTLARI VE TESLİMAT KOŞULLARI

İade Şartları

Satın almış olduğunuz ürün(ler)i teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde aşağıdaki şartlara uygun olması halinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz:

İadeyle ilgili sorularınız için 0216 369 13 69 numaralı Medilogica Müşteri Hizmetleri hattını arayabilir veya info@medilogica.com adresine e-posta göndermek suretiyle destek alabilirsiniz.

1. Medilogica.com üzerinden kolay iade seçeneği ile iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri seçerek iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Ürünlerinizi sizinle paylaşılan iade kodu ile 7 gün içerisinde Yurtiçi Kargo şubesine teslim etmeniz gerekmektedir. İade Kodunuzu ürünlere ait kutunun üzerine kargo yetkilisi tarafından kolayca görünecek, okunacak ve silinmeyecek şekilde yazmanızı rica ederiz.

2. Anlaşmalı kargo firmaları dışındaki firmalarla yaptığınız gönderilerde ödeme sizin tarafınızdan karşılanmış olmalıdır, aksi halde gönderi teslim alınmayacaktır.

3. Ürünün iade edilmesi halinde, cayma hakkına ilişkin bildirimin tarafımıza ulaştığı andan itibaren on dört (14) gün içerisinde ürün bedeli iade edilecektir. Ücret iadenizi bankanız üzerinden takip edebilirsiniz. 

4. Aynı siparişe konu tüm ürünlerin iade edilmesi halinde, kargo bedeli tarafınıza iade edilecektir.

5. Siparişinizde yer alan orijinal paket, kutu ve ambalajların hasar görmüş olması, size iletilen aksesuarların tümünün eksiksiz olarak gönderilmemiş olması ve siparişinizde yer alan ürünlerin kullanılmış, tekrar satılabilirliği bozulmuş olması, iade gönderisinin kendi özel kutusunda gönderilmemesi hallerinde iade kabul edilmemektedir.

6. İade edilecek ürün için öncelikle internet sitemiz üzerinden “Kolay İade Talebi” oluşturulmalı ve iade faturasıyla beraber Yurtiçit Kargo şubesine teslim edilmelidir.

7. Yalnızca kullanılmamış ve içinde hijyen bandı bulunan, ambalajı hasar görmemiş ve eksiksiz olarak iletilen, tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerde iade yapılabilmektedir.

8. Eğer ürünün faturası kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir, aksi halde ürün iade alınamamaktadır. İnternet sitemiz üzerinden “Kolay İade Talebi” oluşturulmalı ve iade faturasıyla beraber Yurtiçit Kargo şubesine teslim edilmelidir.

9. Çoklu satın alımlara yönelik promosyonlu veya kampanyalı ürünlerde parçalı iade kabul edilmemektedir. İade durumunda tüm kampanyalı ürünlerin toplu olarak iadesi gerekmektedir.

Teslimat Koşulları

1. Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin merkeze uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

2. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo çıkışı ve teslimat yapılmamaktadır.

3. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir.

4. Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde sizlere sms ve e-mail yolu ile bilgilendirme mesajlarımız ulaşır.

5. Sipariş ve kargo detayı ile ilgili sorularınız için 0216 369 13 69 numaralı Medilogica Müşteri Hizmetleri hattını arayabilir veya info@medilogica.com adresine e-posta göndermek suretiyle destek alabilirsiniz.

6. Türkiye içi Yetkili kargo firmamız Yurtiçi Kargo,  Yurtdışı kargo firmamız DHL’dir.

Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek!
Medilogica Chat
Merhaba 👋 Size destek olmak için buradayız. Hemen Canlı Desteğe Başvur!