et-loader

Hakkımızda

Slimwell Kozmetik Medikal Group A.Ş. “incelmede devrim” sloganıyla 2015 yılında İstanbul’da kuruldu. Avrupa Birliği ülkelerinden ithal edilen yüksek teknolojik zayıflama ve güzellik cihazları ile kısa zamanda sektörün öncü şirketlerinden oldu.

2017 yılında Slimwell Group dünyaca ünlü dermokozmetik markası Casmara’nın Türkiye Distribütörü oldu.

2018 yılında Slimwell ailesine katılan Playskin markası ileri teknoloji lipozom teknolojisi içeren ürünler ile sektörde devrim yaptı.

2019 yılında Medilogica Biomedikal Teknolojileri A.Ş. Slimwell Group bünyesinde kuruldu ve e-ticaret alanında yüksek teknolojik dermokozmetik ürünleri pazarla tanıştırmaya başladı. Medilogica markası dermokozmetik dünyasına holistik bir yaklaşım ile “mantıklı medikal çözümler” sunmayı hedefler. Ürün yelpazesi durmaksızın genişleyen Medilogica markası geleceğin markalarından olmaya adaydır.

2021 yılında cilt çatlakları tedavilerinde dünyaca ünlü Brezilya menşeili Striort markası, Ventura A.Ş.nin Slimwell Group bünyesine katılmasıyla, Slimwell Group ürün yelpazesinde yerini aldı.

2022 yılında Medilogica, kullanıcılarına en son teknolojileri içeren, çözüm odaklı, yüksek kaliteli ve zengin aktif içerikli ürünleri sunma ilkesi ile yola çıktı. Çıktığı bu yolculukta, kullanıcılarının ürünlere daha kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmesi adına e-ticaret platformlarında perakende satışa başladı.

“MEDILOGICA” Türkiye’nin e-ticaret platformuna yansıyan saygın ve güvenilir bir markası olma hedefiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

hakkimizda-icon
2015
Slimwell Group A.Ş. Kuruldu.
2017
Slimwell Group Casmara’nın Türkiye Distribütörü Oldu.
2018
PlaySkin Slimwell Ailesine Katıldı.
2019
Medilogica Biomedikal Teknolojileri A.Ş. Slimwell Bünyesinde kuruldu.
2021
Ventura A.Ş. Slimwell Group Bünyesine Striort Markasıyla Katıldı.
2022
Medilogica E-Ticaret Platformunda Perakende Satışa Başladı.
Whatsapp Destek
1
Whatsapp Destek!
Medilogica Chat
Merhaba 👋 Size destek olmak için buradayız. Hemen Canlı Desteğe Başvur!